team members

Tomáš "Bone" Sojka

Specializace: Odstřelovač, Specialista na přepady

Tento bývalý ranger a odstřelovač udělal z tichých přepadů umění. Bone může číhat hned vedle vás a je pravděpodobné, že o tom nebudete vědět. Ta sněhová závěj, písečná duna nebo kus křoví může být on.

Šimon Zajíček

Specializace: Partyzán, Zbraňový specialista

Zajda je jedním z nejspolehlivějších stopařských a partyzánských veteránů v řadách AFK. Aby ještě více vylepšil své pozoruhodné schopnosti, absolvoval Zajda různé kurzy přežití a zbrojních technologii pro pokročilé techniky nočního boje.

Honza "Reaper" Mršťák

Specializace: Specialista na přepady

Každý, kdo se k Honzovi, známému také jako Reaper, přiblíží natolik, že mu pohlédne do tváře, má velkou šanci, že vydechl naposledy. Reaper si zakládá na své trpělivosti. Pohybuje se tiše a nepozorovaně pronásleduje své oběti. A rád se jim dívá do očí ve chvíli, kdy umírají.

Ondra "Striker" Klem

Specializace :Specialista na přepady, Odstřelovač

Klemova vojenská kariéra začala, když byl sotva teenager, když vstoupil k Zeleným baretům. Po čestné službě se připojil k AFK a bojoval po boku zakládajících členů v bitvě u Milovic. Ondřej, známý pod přezdívkou "Striker", je skvělý stopař a odstřelovač a jeho služba mu vynesla velký respekt a uznání.

Radek "Lexa" Hovořák

Specializace: Odstřelovač, Specialista pro boj z blízka

Lexa je pořádný medvěd, který si s přehledem poradí i beze zbraně s kýmkoliv a kdekoliv. I přes svou zdatnou postavu je však nebezpečně tichý a zákeřný. Proplíží se jako had kde zakousne své ledově chladné tesáky do zátylku nepřítele. Dokáže nepozorovaně číhat jako predátor na svou kořist celé hodiny. "Stačí jediný výstřel a tvůj život vyhasne." Jeho jméno zaselo do srdcí mnohých nepřátel takoví strach, že zakázáno jej vyslovit.

Jan "Hanz" Rejholec

Specializace: Partyzán, Specialista na chladné zbraně

Ať už jde o boj v džungli nebo boj zblízka, Hanz je ten pravý muž pro tuto práci. Je vycvičen v umění bojové techniky a jeho schopnost vrhnout bojový nůž do krku nepřítele stojí za to sledovat. Objeví se z ničeho nic, letí neuvěřitelně daleko ve vzduchu a zasáhne svůj cíl se smrtící přesností.

Miroslav "Redmed" Radikovský

Specializace: Medic

Redmed, není ani tak jméno, jako spíš pojem. Zachránil již nespočet spolubojovníků za nejhorších podmínek co si jen dokážete představit. Takže pokud tě zasáhnou, budeš rád, pokud ti bude nablízku.

Jaroslav "Urbis" Urban

Specializace: Taktický specialista, Partyzán

Roky plynou, ale Urbis jako by nikdy nedospěl. Vzhledem ke svým zkušenostem a klidné povaze pracuje nejlépe pod rouškou tmy. Nenechte se zmást jeho nevinným pohledem. Urbis si stojí za svým bez ohledu na to, jak riskantní je situace. Jako žoldák a bezpečnostní poradce v diamantovém průmyslu chránil nejbohatší světové doly před zlodějskými místními obyvateli, rebely nebo konkurenty. Kočovný život žoldáka však začal Urbise nudit, své zkušenosti nabídl AFK kteří jej s radostí přijali.

David "Ghost" Jedlička

Specializace: Průzkumník

Začínající ale nekompromisní zabiják který má výborný přehled o tom kde se co šustne. Žádné prostředí mu není cizí, ať už na bahně nebo v křoví, vždy si přizpůsobí střeleckou pozici tak, aby svým výstřelem zasáhl nepřítele, nebo krycí palbou odvrátil nebezpečí od spolubojovníků.

Vladimír Guba

Specializace: Partyzán

Vlado, nepřáteli znám jakožto "Vlad napichovač II" Proč ptáte se, co mají ti dva společného? Vlado k nám přestoupil ze speciálních jednotek nočních stopařů... "žoldáků pracujících pod rouškou stínů a tmy podobně jako upíři, jenž čihájí na svou kořist před kterými nikdo neuteče." Jeho posledním úkolem v této jednotce bylo stopovat největší narkobarony Bolivie. Po dobu celé této operace, vyřezal na svou pažbu přes padesát zářezů nejvyšších bossů bolivijského drogového kartelu.

Martin Kažis

Specializace: Specialista na přepady

Martin je dalším mladým talentem východní fronty – v tomto případě se jedná o zástupce
vzácného druhu sapérů. Jako bojový inženýr umí objekty nejen stavět ale, a to především, je
umí vyhazovat do povětří. Jeho věhlasná kreativita nezná mezí a poslední nálož poskládaná z
pytle s hnojivem a laku na vlasy hrubě otřásla jedním nejmenovaným mostem na Krymu. V
současné době se nachází blízko pohraničních oblastí naší republiky, kde neustále
experimentuje s novými trhavinami ve spolupráci se Synthesií.

Ondra "Peky"

Specializace: Zbraňový specialista

Dalším novým člen AFK, Ondra "Peky" taktéž z legendárního žoldnéřského rodu Pekovů, jenž se připojil k aktivním složkám AFK stejně jako jeho otec. Již v útlém věku se stal vyznamenaným pilotem F-18 s bohatými bojovými zkušenostmi. Nudil se a toužil po akci a tak se nedávno spolu se svým otcem přidal k AFK. Poměrně snadno zvládl transformaci na boj v terénu. "Opatrný, hbitý a extrémně smrtící.... "Jeho bystrý zrak a muška odstraní dilema svědků!"

Saša

Specializace: JTAC

Stavební kámen rodu Pekovů započal na základech vojenského konfliktu v Kosovu, kde se nedílnou součástí zakládající členové žoldnéřského klanu, v něm již v té době figuroval i mladý Saša podíleli na tajných vojenských operacích. Po letech krvavých bojů za různé státy po celém světě, se Saša vypracoval v elitního odstřelovače. Rozhodl se své služby nabídnout AFK...

Petr "Mango" Kmenta

Specializace: Partyzán

Petr je jedním z nedávných příchozích z mise v Mali, kde vedl výcvik domorodých
speciálních jednotek jako veterán ISAF operace. Horké a teplé podnebí Afriky a Afghánské
pouště vůbec to je jeho oblíbená herní zóna. Jeho maskovací techniky nepřekoná ani pouštní
zmije a vaše stopy skončí v poušti vždy náhle a neodvratně. Po každé úspěšné akci si Petr
dopřává osvěžující koupel s masérkou a k tomu vychlazené mango. V posledních letech
Afrika snížila export tohoto ovoce – důvodem je prý vysoká místní spotřeba. Proč asi.

Bohdan Kolebidenko

Specializace: Paragán

Bohdan k nám dorazil napřed na krátkou relaxační stáž pro předání bojových zkušeností z východní fronty. Po úspěšném nasazení u Kyjeva se nakonec rozhodl zakotvit u nás na stálo a užít si svůj veteránský status a odpočinout si při předávání zkušeností průzkumného dron operátora. Jeho neuvěřitelné situační povědomí a víceúrovňový multitasking je nesporným přínosem pro naše nováčky. Poslední akce při níž zajištoval neustálou dodávku granátů do předních pozic a přitom ještě naváděl 4 baterie houfnic na různé cíle je toho nesporným důkazem.

Vojta Jelínek

Specializace: Odstřelovač

Vojta je bývalý žák legendární školy odstřelovačů z jednotek USMC. Ať už se jedná o riskantní mise v divočině nebo rychlý boj na blízkou vzdálenost, Vojta je mužem, kterého hledáte. Jeho dovednosti v bojových technikách jsou nepřekonatelné, a když vrhne svůj smrtící projektil směrem k nepříteli, je to jako blesk z nebes. Vojta se objeví ve chvíli, kdy to nejméně čekáte, udeří, zasáhne a zase zmizí.

Tomáš Dressel

Specializace: Pyrotechnik

Tomáš je zkušený bývalý pyrotechnik a člen elitních policejních jednotek SWAT s širokým spektrem dovedností. Bez ohledu na to, zda se jedná o náročné policejní zásahy v komplikovaném prostředí města, nebo o riskantní odstraňování nastražených bomb a pastí, Tomáš je přesně ten, kterého v těchto vypjatých situacích chcete mít po svém boku. Tomáš nedávno opustil policejní sbor a přidal se k jednotkám AFK z hluboké touhy po větší výzvě a možnosti aktivněji působit ve složitých a extrémních situacích. Poprvé byl nasazen na Středním východě, kde se na plno projevila jeho obětavost a hrdinská povaha.

Miky Dobiáš

Specializace: Polní doktor

Nedílnou součástí každé jednotky je zdravotník. U nás je to Miky, který po složitých letech na medicíně zakotvil napřed u operací zkrášlujících – především v citlivém prostředí podsvětí, aby se nakonec posunul k operacím bojovým a zachraňujícím. Jsme rádi, že máme u sebe někoho, kdo umí díry nejen vytvářet, ale i je zašívat.

Lukáš Urban

Specializace: Ranger

Lukáš se k nám přidal po dlouhých chvílích strávených v týlu nepřítele na
záškodnických akcích. Jeho aktivity v Jižní Americe a skóre úspěchů začali narůstat
takovým tempem, že bylo potřeba jej na chvíli stáhnout z bojové zóny a schovat někam
do klidné Evropy. Proto si našel nové působiště u nás v AFK, kde si užívá zasloužené
dovolené inkognito.

Lenka Mia Dobiášová

Specializace: Stopař

Lenka je nedílnou součástí týmů našeho doktora a tvoří spolu nerozlučnou dvojici už
hezkých pár let. Jako jeho asistentka byla mnohdy nucena dohledávat uprchlé pacienty
s novou tváří kvůli placení, a proto je z ní excelentní stopařka. Můžete se skrývat klidně
na druhém konci světa a vybrat si jakýkoliv gender – Lenka vás najde všude …. a pak
zaplatíte!